NETGEAR is aware of a growing number of phone and online scams. To learn how to stay safe click here.

Forum Discussion

casuprod's avatar
Mar 29, 2020

unable to give users acces by email adres to shared folder in readycloud on rn10200

Why does giving a user access by email adres to a shared folder in the readycloud by means of the following instructions not work anymore. Model RN10200 firmware 6.10.3

 

https://kb.netgear.com/24929/How-do-I-use-ReadyCLOUD-to-allow-or-remove-share-access-for-remote-users

 

https://kb.netgear.com/23790/How-do-I-set-the-ReadyCLOUD-access-rights-for-a-shared-folder-on-my-ReadyNAS-OS-6

2 Replies

  • Update

     

    Ik heb op 1 van mijn 3 RN10200 nassen (allemaal voorzien van de laatste firmware) een share aan kunnen maken (met verloop datum en met wachtwoord beveiligd) en deze via een weblink kunnen delen. Dit werkt nu goed.

     

    Maar als ik nog een share probeer aan te maken op dezelfde manier en deze te delen via een weblink krijg ik een foutmelding na invoering van het wachtwoord. "The requested resource doen not exist".

    De share is er gewoon en lokaal in het netwerk ook gewoon benaderbaar.

     

    Netwerk bestaande uit 4 x windows 10 Pro build 1909 en 3x Netgear RN10200 nas firmware 6.10.3

     

    Op alle pc's dezelfde foutmelding en ook als ik de share op een ander nas aanmaak.

    Vreemd dat het 1 x wel gelukt is

     

    • casuprod's avatar
      casuprod
      Tutor

      I did the same thing again, and now it works fine.

      Cause of the problem unknown. Solution unknown